dla rodzin, przyjaciół, zakochanych

Pakiety pobytowe w Przystanku Góry

Pakiety pobytowe to okazja do spędzenia niesamowitych i niezapomnianych chwil w górach! Wybierz interesujący Cię termin i dokonaj rezerwacji w kilka chwil – Przystanek Góry czeka na Ciebie i Twoich bliskich!

jesienna oferta Przystanek góry w Szczyrku
Pakiet pobytowy
Jesień w górach

Lato powoli szykuje się na zasłużony odpoczynek.. a może to znak, że i Ty powinieneś zaplanować jeszcze kilka dni wolego? Sprawdź, jakie trakcje czekają na Ciebie w Szczyrku jesienią!

wyprawa do Szczyrku jesienią
pakiet pobytowy
Weekend listopadowy

Listopad często bywa ponury. Wówczas aktywność na świeżym powietrzu to najlepsze lekarstwo na smutki! Zarezerwuj już dziś pobyt w Przystanku Góry wraz z obiadokolacjami i odczaruj jesień!

boże narodzenie w górach
pakiet pobytowy
Boże Narodzenie

Spędź magiczne Święta Bożego Narodzenia w Szczyrku. Przystań na chwilę przy blasku choinki i ciesz się chwilami z bliskimi. Pakiet zawiera nocleg oraz wyśmienite posiłki. Sprawdź!

sylwester
pakiet pobytowy
Sylwester

Powitaj Nowy Rok w Szczyrku w gronie najbliższych! Przygotowaliśmy dla Was dni pełne atrakcji - w pakiecie nocleg, wyżywienie oraz sylwestrowy wieczór pełen niezapomnianych chwil!

pakiet pobytowy
Walentynki

Magiczne chwile tylko we dwoje - zapraszamy zakochanych do Szczyrku! Przystańcie na chwilę i celebrujcie łączące Was uczucie. W pakiecie nocleg, pyszne śniadania i niespodzianka...

Pakiet pobytowy
Ferie

Macie plany na ferie? Zapraszamy do Przystanku Góry! Szczyrk pełen jest zimowych atrakcji - stoki narciarskie, tor saneczkowy, liczne szlaki. Zarezerwuj pobyt już dziś i spędź z bliskimi aktywne ferie!

logo Przystanek Góry Szczyrk
Informacje

Lokalizacja: Przystanek Góry Jarzębinowa 20 43-370 Szczyrk

Właściciel: 3F Projekt Sp. z o.o. ul. Rajnholda Domina 27 41-500 Chorzów 

NIP: 9542767837/ REGON: 365104975

Konto bankowe

ING Bank Śląski S.A.
26 1050 1331 1000 0092 8019 1421

Zadzwoń do Nas

+48 609 066 906

nie zapomnij polubić naszych profili

Copyright © 2020. All rights reserved