Check Availability This Room
Od 0.00zł Noc

APARTAMENT BARANIA GÓRA

Barania Góra to wspaniałe miejsce nie tylko do górskich wędrówek, ale i podziwiania atrakcji w postaci obszaru źródliskowego Wisły znajdującego się na terenie rezerwatu. To właśnie stąd wypływają dwa z trzech potoków źródłowych najdłuższej rzeki w Polsce. Poza tym znajduje się tu także ścieżka przyrodnicza w dolinie Czarnej i Białej Wisełki oraz wieża widokowa. Po wejściu na szczyt dookoła rozpościera się wspaniały widok. Odwiedzając Szczyrk, nie może tego punktu zabraknąć na mapie planowanych atrakcji! Po długiej wyprawie zapraszamy do Przystanku Góry, gdzie na Gości czekają przestronne wnętrza apartamentu Barania Góra.

Składa się on z:

  • dwóch pokoi,
  • kameralnej jadalni,
  • kuchni,
  • dwóch łazienek,
  • balkonu z widokiem na okolicę.

Jest usytuowany na drugim piętrze, tak więc można podziwiać z niego niezwykły krajobraz Beskidów o różnych porach dnia czy roku. Z odrobiną szczęścia, zimowa sceneria może wzbogacić się o widok saren pasących się na pobliskich polanach!

Dzięki dostępności części wspólnych, jak i dającej poczucie prywatności sypialni, każdy wypocznie w nim po dniu aktywności, tak jak lubi najbardziej. Z tego względu apartament Barania Góra polecamy przede wszystkim rodzinom, jak i grupom przyjaciół. Innymi słowy, to miejsce idealne jako baza wypadowa do zwiedzania okolicy, jak i wypoczynku na łonie natury.

BARANIA GÓRA APARTAMENT: powierzchnia: 50m², salon połączony z częścią sypialnianą z dwuosobowym łóżkiem, aneks kuchenny ze strefą jadalnianą, dodatkowa kameralna sypialnia z dwuosobowym łóżkiem, dwie łazienki z prysznicem i kompletem ręczników, TV oraz WiFi, balkon z malowniczym widokiem na okolicę.

logo Przystanek Góry Szczyrk
Informacje

Lokalizacja: Przystanek Góry Jarzębinowa 20 43-370 Szczyrk

Właściciel: 3F Projekt Sp. z o.o. ul. Rajnholda Domina 27 41-500 Chorzów 

NIP: 9542767837/ REGON: 365104975

Konto bankowe

ING Bank Śląski S.A.
26 1050 1331 1000 0092 8019 1421

Zadzwoń do Nas

+48 609 066 906

nie zapomnij polubić naszych profili

Copyright © 2020. All rights reserved