; Beskidek - Przystanek Góry
Check Availability This Room
Od 0.00zł Noc

POKÓJ BESKIDEK

Beskidek to wzniesienie w głównym grzbiecie Pasma Baraniej Góry w Beskidzie Śląskim. Przez jego szczyt przebiega znakowany kolorem czerwonym szlak turystyczny prowadzący z Przełęczy Salmopolskiej w masyw Klimczoka. Warta odwiedzenia jest także przełęcz Beskidek. To niezwykle urokliwe miejsce znajduje się w Paśmie Czantorii.

Wypoczywając w pokoju Beskidek w Przystanku Góry będziecie mieć okazję odwiedzić wszystkie te miejsca. W pokoju tym wypoczną w komfortowych warunkach dwie osoby dorosłe. Istnieje także możliwość ulokowania dostawki. W pokoju znajduje się również łazienka z pełnym węzłem sanitarnym. Beskidek ma swój niepowtarzalny klimat i zapewnia wypoczynek na najwyższym poziomie każdemu, kto marzy o chwili wytchnienia i dystansu od codziennego życia. Przestronny taras z widokiem na panoramę gór sprawi, że myśl o powrocie w to miejsce nigdy Was nie opuści. Nigdzie indziej nie wypoczniecie w Szczyrku tak, jak tu. Przystanek Góry to Wasze miejsce na mapie Beskidu Śląskiego!

POKÓJ BESKIDEK: powierzchnia: 18m², dwuosobowe łóżko plus możliwość dostawki, łazienka z prysznicem i kompletem ręczników, czajnik, TV oraz WiFi, przestronny taras z widokiem na okolicę.

Recenzje

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Dodaj pierwszą opinię “Beskidek”