; Szyndzielnia - Przystanek Góry
Check Availability This Room
Od 0.00zł Noc

POKÓJ SZYNDZIELNIA

Czy wiesz, że na szczycie Szyndzielni na wysokości 1026 m n.p.m. znajduje się jedno z największych i najstarszych schronisk w Beskidzie Śląskim? To miejsce ma niesamowity klimat niezależnie od pory roku. Podobnie, jak i dwuosobowy pokój w Przystanku Góry o tej samej nazwie.

Zlokalizowany na pierwszym piętrze, czarujący niepowtarzalnym widokiem z okien pokój Szyndzielnia, gwarantuje komfortowy wypoczynek po dniu aktywności. Jest on wyposażony w szerokie, małżeńskie łóżko z możliwością ustawienia dwóch dostawek. Do pokoju przynależy także łazienka o wysokim standardzie. Szyndzielnia ma swój niepowtarzalny klimat i zapewni wypoczynek na najwyższym poziomie każdemu, kto marzy o chwili odetchnienia od życia codziennego. Wspaniała aura miejsca daje poczuć, że to jest właśnie miejsce, do którego zawsze chce się wracać. Poranne rześkie powietrze dodaje energii na cały dzień, a wieczorem można podziwiać mieniące się w oddali pięknie oświetlone centrum Szczyrku.

POKÓJ SZYNDZIELNIA: powierzchnia: 20m², dwuosobowe łóżko plus możliwość dostawek, łazienka z prysznicem i kompletem ręczników, czajnik, TV oraz WiFi.

Recenzje

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Dodaj pierwszą opinię “Szyndzielnia”