; Błatnia - Przystanek Góry
Check Availability This Room
Od 0.00zł Noc

POKÓJ BŁATNIA

Pierwotna nazwa góry Błatnia, używana dawniej przez miejscową ludność, brzmiała Błotny. Dziś miejsce to warto odwiedzić przede wszystkim ze względu na zapierające dech w piersiach widoki. Ze szczytu Błatniej rozpościera się niepowtarzalna panorama na Beskid Śląski, Beskid Żywiecki oraz Beskid Śląsko-Morawski. Stąd zobaczycie szczyt Klimczoka, Skrzycznego czy Trzy Kopce.

Równie malowniczo prezentuje się okolica z okien pokoju Błatnia w Przystanku Góry. W tym dwuosobowym pokoju z możliwością dostawienia jednego dodatkowego łóżka nasi Goście mogą podziwiać wspaniałe górskie widoki. Zachwycają one różnorodnością nie tylko wraz ze zmieniającymi się porami dnia, ale także i porami roku. W pokoju znajduje się również łazienka z prysznicem oraz przestronny balkon, na którym można wypocząć po dniu pełnym aktywności i zaczerpnąć świeżego powietrza. Widok na góry wyzwoli szczęście w każdym lokatorze o każdej porze dnia!

POKÓJ BŁATNIA: powierzchnia: 18m², dwuosobowe łóżko plus możliwość dostawki, łazienka z prysznicem i kompletem ręczników, czajnik, TV oraz WiFi, balkon z widokiem na góry.

Recenzje

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Dodaj pierwszą opinię “Błatnia”